Location : Home > C > CB3-3I-9M6000
CB3-3I-9M6000
Share on FacebookShare on Facebook
CB3-3I-9M6000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB3-3I-9M6000 OSC XO 9.6MHZ HCMOS TTL SMD 87810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CB3-3I-9M6000 OSC XO 9.6MHZ HCMOS TTL SMD 56979 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3-3I-9M6000 OSC XO 9.6MHZ HCMOS TTL SMD 61705 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
123-93-648-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
123-93-648-41-001000 39564 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
123-93-648-41-001000 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-93-648-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
14-6823-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-6823-90C Aries Electronics 157390 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-6823-90C Aries Electronics 278850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546781-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546781-9 IC 57930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-43-056-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
812-22-017-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 17 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-017-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-017-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-017-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 17POS SNGL .390 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-017-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 17POS SNGL .390 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0015477508 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin