Location : Home > C > CB3-3I-9M2160
CB3-3I-9M2160
Share on FacebookShare on Facebook
CB3-3I-9M2160 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB3-3I-9M2160 OSC XO 9.216MHZ HCMOS TTL SMD 62005 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CB3-3I-9M2160 OSC XO 9.216MHZ HCMOS TTL SMD 88410 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CB3-3I-9M2160 OSC XO 9.216MHZ HCMOS TTL SMD 57279 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387303414 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1933700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-30 AWG
1933700000 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1933700000 Weidmuller 146930 2016+ TERMINAL ZDU 2.5N Unitronix Electronics Limited
1933700000 Weidmuller 287890 2016+ TERMINAL ZDU 2.5N Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-028-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-028-10-001101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-028-10-001101 Preci-Dip 298930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395233824 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
957220-2000-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
957220-2000-AR-TP Electronics 25320 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
957220-2000-AR-TP Electronics 25320 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
957220-2000-AR-TP STOCK 45540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-353081-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.400" (10.16mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-353081-2 Electronics 27269 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-353081-2 Electronics 27269 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-353081-2 STOCK 46850 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
770353-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.145" (3.68mm)
770353-1 Distributor 183090 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
770353-1 Semiconductor 19675 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
770353-1 STOCK 47010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
770353-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
09461453411 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Black
5-1971793-4 IC 55960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1701209 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole