Location : Home > C > CB3-3I-7M3728
CB3-3I-7M3728
Share on FacebookShare on Facebook
CB3-3I-7M3728 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB3-3I-7M3728 OSC XO 7.3728MHZ HCMOS TTL SMD 61925 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CB3-3I-7M3728 OSC XO 7.3728MHZ HCMOS TTL SMD 87410 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CB3-3I-7M3728 OSC XO 7.3728MHZ HCMOS TTL SMD 57199 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1011510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Red 10-26 AWG
1011510000 Weidmuller 147620 2016+ TERMINAL PDU 2.5/4 RT (RED) Unitronix Electronics Limited
32-6551-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS TIN
32-6551-10 Aries Electronics 157650 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS TIN Unitronix Electronics Limited
32-6551-10 Aries Electronics 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-074-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold