Location : Home > C > CB3-3I-4M8000
CB3-3I-4M8000
Share on FacebookShare on Facebook
CB3-3I-4M8000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB3-3I-4M8000 OSC XO 4.8MHZ HCMOS TTL SMD 61975 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CB3-3I-4M8000 OSC XO 4.8MHZ HCMOS TTL SMD 87910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CB3-3I-4M8000 OSC XO 4.8MHZ HCMOS TTL SMD 57249 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-8870-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-8870-310C Aries Electronics 157810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-8870-310C Aries Electronics 278670 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSW-123-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSW-123-01-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 23POS SNGL TIN EKT Electronics Co., Ltd
SSW-123-01-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 23POS SNGL TIN TPC Global Service Co.Ltd.
SSW-123-01-T-S IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-123-01-T-S NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1693120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1693120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 90 17POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1693120000 Weidmuller 147750 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1693120000 Weidmuller 298130 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-150-07-L-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
812-22-029-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 29 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-029-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-029-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 29POS SNGL .370 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-029-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 29POS SNGL .370 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-029-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 29POS SNGL .370 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
801-83-009-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-009-10-173101 Preci-Dip 157330 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-009-10-173101 Preci-Dip 297870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861-87-008-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-87-008-10-001101 STOCK 45490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
VHR-5N Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
VHR-5N JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HOUSING VH 5POS 3.96MM WHT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VHR-5N 38878 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
VHR-5N N/A 80000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1-179958-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.400" (10.16mm)
1-179958-4 STOCK 46870 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-179958-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-179958-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 10.16 4POS KEY-X Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-179958-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 10.16 4POS KEY-X Global Thunder Electronics Co.,Ltd