Location : Home > C > CB3-2I-48M0000
CB3-2I-48M0000
Share on FacebookShare on Facebook
CB3-2I-48M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB3-2I-48M0000 OSC XO 48.000MHZ HCMOS TTL SMD 62425 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CB3-2I-48M0000 OSC XO 48.000MHZ HCMOS TTL SMD 57699 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3-2I-48M0000 OSC XO 48.000MHZ HCMOS TTL SMD 89190 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387291268 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws