Location : Home > C > CB3-2I-36M8640
CB3-2I-36M8640
Share on FacebookShare on Facebook
CB3-2I-36M8640 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB3-2I-36M8640 OSC XO 36.864MHZ HCMOS TTL SMD 62025 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CB3-2I-36M8640 OSC XO 36.864MHZ HCMOS TTL SMD 57299 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3-2I-36M8640 OSC XO 36.864MHZ HCMOS TTL SMD 88450 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387490200 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws