Location : Home > C > CB3-2I-33M3330
CB3-2I-33M3330
Share on FacebookShare on Facebook
CB3-2I-33M3330 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB3-2I-33M3330 OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD 61925 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CB3-2I-33M3330 OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD 88250 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CB3-2I-33M3330 OSC XO 33.333MHZ HCMOS TTL SMD 57199 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387298058 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC 15 ASY CPV
40-8435-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-8435-310C Aries Electronics 147220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-8435-310C Aries Electronics 277350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-8435-310C IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1645600000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645600000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 18POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1645600000 Weidmuller 157760 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645600000 Weidmuller 297310 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386913826 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate