Location : Home > C > CB3-2I-2M1760
CB3-2I-2M1760
Share on FacebookShare on Facebook
CB3-2I-2M1760 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB3-2I-2M1760 OSC XO 2.176MHZ HCMOS TTL SMD 62405 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CB3-2I-2M1760 OSC XO 2.176MHZ HCMOS TTL SMD 89210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CB3-2I-2M1760 OSC XO 2.176MHZ HCMOS TTL SMD 57679 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-83-025-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-83-025-30-001101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-025-30-001101 Preci-Dip 288210 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-038-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-038-30-002101 Preci-Dip 146980 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-038-30-002101 Preci-Dip 287770 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-6508-201 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-6508-201 Aries Electronics 157630 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-6508-201 Aries Electronics 278150 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1722660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1722660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1722660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 7.62 7POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1722660000 Weidmuller 147580 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited