Location : Home > C > CB3-2C-43M2000
CB3-2C-43M2000
Share on FacebookShare on Facebook
CB3-2C-43M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB3-2C-43M2000 OSC XO 43.2MHZ HCMOS TTL SMD 61865 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CB3-2C-43M2000 OSC XO 43.2MHZ HCMOS TTL SMD 87330 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CB3-2C-43M2000 OSC XO 43.2MHZ HCMOS TTL SMD 57139 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HIF6B-100DA-1.27DSAL(71) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
431711-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431711-10-0 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MDF7-17S-2.54DSA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
MDF7-17S-2.54DSA Hirose 120000 16+ 16+ TPC Global Service Co.Ltd.
MDF7-17S-2.54DSA Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Futune Electronics Co.Limitd
MDF7-17S-2.54DSA IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MDF7-17S-2.54DSA NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIP1X16-011BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 16POS GOLD
SIP1X16-011BLF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SIP1X16-011BLF FCI 8000 2012+ SIP1X16-011BLF SIP SOCKET 16 CTS EKT Electronics Co., Ltd
SIP1X16-011BLF FCI 8000 2012+ SIP1X16-011BLF SIP SOCKET 16 CTS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SIP1X16-011BLF IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1559910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1559910000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1559910000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 270 5POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1559910000 Weidmuller 147460 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
311-83-127-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-83-127-41-001101 IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-83-127-41-001101 Preci-Dip 157850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-83-127-41-001101 Preci-Dip 298710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430401-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1571770000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1571770000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08MM 10POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1571770000 Weidmuller 157330 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1571770000 Weidmuller 297510 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1950500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1950500000 Littelfuse / Wickmann Brand 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1950500000 Littelfuse Inc 140070 17+/18+ FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM FindCores Electronics Co.,Ltd.
1950500000 Littelfuse Inc 242300 1532+ FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM Alphatek Technology Limited
1950500000 Littelfuse Inc 57719 2015+ FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-87631-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 40 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)