Location : Home > C > CB2518T4R7MR
CB2518T4R7MR
Share on FacebookShare on Facebook
CB2518T4R7MR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB2518T4R7MR INDUCTOR POWER 4.7UH 1007 8000 Taiyo Yuden 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CB2518T4R7MR INDUCTOR POWER 4.7UH 1007 57499 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB2518T4R7MR RoHS Compliant 39984 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CB2518T4R7MR INDUCTOR POWER 4.7UH 1007 8000 Taiyo Yuden 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EFE19G Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR/DIODE 100A 530VAC