Location : Home > C > CB2518T470K
CB2518T470K
Share on FacebookShare on Facebook
CB2518T470K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB2518T470K INDUCTOR POWER 47UH 1007 8000 Taiyo Yuden 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CB2518T470K INDUCTOR POWER 47UH 1007 57599 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB2518T470K RoHS Compliant 39484 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TIP42 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 40V 6A TO220AB
TIP42 Bourns 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TIP42 Bourns 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT 80V 6A PNP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com