Location : Home > C > CB20721007
CB20721007
Share on FacebookShare on Facebook
CB20721007 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3108A24-28SZ-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 24C 24#16 SKT PLUG
D50P91C4GI00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Press-Fit
AIT6TA32-17SS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 4C 4#4 SKT PLUG
1759838-6 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors ASSY SLIMLINESATA REC. BM 4.35H
172-009-183L021 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
431212-28-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0309681128 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Header Black 0.100" (2.54mm)
GFTPAX-26 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GFTPAX-26 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GFTPAX-26 NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2035378-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings ASSY, PLUG, 4POS, AS16, VO, KEYA
2035378-1 IC 59730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2035378-1 TE Connectivity AMP Connectors 157090 2016+ ASSY PLUG 4POS AS16 VO KEYA Unitronix Electronics Limited
2035378-1 TE Connectivity AMP Connectors 287850 2016+ ASSY PLUG 4POS AS16 VO KEYA Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1149270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1149270000 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FSF81-18-C IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FSF81-18-C NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FSF81-18-C Originalnew 58201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FSF81-18-C Panduit Corp 157240 2016+ FERRULE INS VNL AWG12 ORN 7/8 Unitronix Electronics Limited
9025750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules FERRULE 0.34MM TURQ 1 = 500PCS
9025750000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9025750000 Weidmuller 8000 2012+ FERRULE 0.34MM INS TURQ 500/PK TPC Global Service Co.Ltd.
9025750000 Weidmuller 287870 2016+ FERRULE 0.34MM TURQ 1 = 500PCS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MTMM-102-02-T-D-150 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
MTMM-102-02-T-D-150 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MTMM-102-02-T-D-150 Samtec Inc. 157150 2016+ CONN HEADER 4POS 2MM DL TIN Unitronix Electronics Limited
0387106208 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1-293615-5 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors SSL Connector 5 Position Plug Housing for Socket Contact Cable/Wire to Cable/Wire or Board Crimp
5-535541-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-535541-5 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
5-535541-5 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5-535541-5 TE Connectivity AMP Connectors 299190 2016+ CONN RCPT 7POS .100 VERT GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
251-5949-01-0602 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN ZIG-ZAG ZIF 51POS GOLD