Location : Home > C > CB1F-T-R-P-12V
CB1F-T-R-P-12V
Share on FacebookShare on Facebook
CB1F-T-R-P-12V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB1F-T-R-P-12V RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V 27680 Panasonic 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB1F-T-R-P-12V ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CB1F-T-R-P-12V RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V 8000 Panasonic Electric Works 16+ RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GLC75C Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5.1V 12V +/-15V 75W
GLC75C IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GLC75C SL Power Electronics Manufactu 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
GLC75C SL Power Electronics Manufactu 8000 2015+ POWER SUPPLY SWITCHER 75W QUAD enkaite Electronics Co., Ltd