Location : Home > C > CB1F-T-R-M-12V
CB1F-T-R-M-12V
Share on FacebookShare on Facebook
CB1F-T-R-M-12V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB1F-T-R-M-12V 654879 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
CB1F-T-R-M-12V 654879 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
CB1F-T-R-M-12V 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CB1F-T-R-M-12V RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V 8000 Panasonic Electric Works 16+ RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GLM50D Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5.1V 24V -12V 50W