Location : Home > C > CB10221907
CB10221907
Share on FacebookShare on Facebook
CB10221907 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
40-3551-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS TIN
40-3551-10 Aries Electronics 157290 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS TIN Unitronix Electronics Limited
40-3551-10 Aries Electronics 279130 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38072-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38072-12-0 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38072-12-0 NEW 98550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-347601-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 45¡ã Free Hanging (In-Line)
2-347601-1 IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-350948-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole, Right Angle Tin
4-794624-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
4-794624-2 Distributor 173250 17+ 17+ Microtranik Components sales@microtranik.com
4-794624-2 Electronics 26259 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-794624-2 Electronics 26259 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1702330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1702330000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1702330000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 270 12POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1702330000 Weidmuller 157840 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1357-2 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin 0.040" (1.02mm) Dia
62866-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated