Location : Home > C > CB052G0154K--
CB052G0154K--
Share on FacebookShare on Facebook
CB052G0154K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB052G0154K-- CAP FILM 0.15UF 250VDC 2824 1559800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB052G0154K-- CAP FILM 0.15UF 250VDC 2824 899800 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
865080453014 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 330 UF 20% 25 V