Location : Home > C > CAY17-100JALF
CAY17-100JALF
Share on FacebookShare on Facebook
CAY17-100JALF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CAY17-100JALF Resistor Networks & Arrays 10ohm 5 10pin Dual Ground 5/10 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CAY17-100JALF 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CAY17-100JALF RES ARRAY 10 OHM 8 RES 1206 786100 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com