Location : Home > C > CAY16-681J4LF
CAY16-681J4LF
Share on FacebookShare on Facebook
CAY16-681J4LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CAY16-681J4LF Resistor Networks & Arrays 680ohm 5 Convex 4resistors 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CAY16-681J4LF RES ARRAY 680 OHM 4 RES 1206 789200 Bourns Inc. 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143271G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC