Location : Home > C > CAY16-6812F4LF
CAY16-6812F4LF
Share on FacebookShare on Facebook
CAY16-6812F4LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CAY16-6812F4LF RES ARRAY 68.1K OHM 4 RES 1206 778300 Bourns Inc. 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MCR03ERTJ241 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 240 OHM 5% 1/10W 0603
MCR03ERTJ241 NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MCR03ERTJ241 Rohm Semiconductor 592400 1534+ RES SMD 240 OHM 5 1/10W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MCR03ERTJ241 Rohm Semiconductor 697600 NEW RoHS RES SMD 240 OHM 5 1/10W 0603 FindCores Electronics Inc.
RLP73K2AR82FTDF Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 0.82 OHM 1% 1/4W 0805
RLP73K2AR82FTDF IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLP73K2AR82FTDF NEW 89190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770103563 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 56K OHM 10SIP
770103563 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 56K Ohms Isolated 10 Pin Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770103563 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 56K Ohms Isolated 10 Pin PXT Direct Electronics Co.,Ltd
770103563 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 56K Ohms Isolated 10 Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd
770103563 CTS Resistor Products 874700 2015+ RES ARRAY 56K OHM 5 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com