Location : Home > C > CAY16-5491F4LF
CAY16-5491F4LF
Share on FacebookShare on Facebook
CAY16-5491F4LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CAY16-5491F4LF ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CAY16-5491F4LF 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CAY16-5491F4LF RES ARRAY 5.49K OHM 4 RES 1206 789300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RC0402FR-07178KL Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 178K OHM 1% 1/16W 0402
RC0402FR-07178KL 465987 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
RC0402FR-07178KL Yageo 1239000 2015+ RES SMD 178K OHM 1 1/16W 0402 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RC0402FR-07178KL Yageo 604000 2015+ RES SMD 178K OHM 1 1/16W 0402 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RC0402FR-07178KL Yageo 800,000 15+ Thick Film Resistors - SMD 178K OHM 1 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ESR10EZPF4702 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 47K OHM 1% 0.4W 0805
ESR10EZPF4702 39996 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ESR10EZPF4702 Distributor 162410 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
ESR10EZPF4702 Rohm Semiconductor 1527500 2015+ RES SMD 47K OHM 1 0.4W 0805 Unitronix Electronics Limited
4608X-104-181/391L Resistors Resistor Networks, Arrays RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP
4608X-104-181/391L Electronics 25269 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4308R-101-473LF Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 47K OHM 8SIP
4308R-101-473LF Bourns 80000 2012+ Resistor Networks & Arrays 47K 8Pin Bussed 8Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4308R-101-473LF Bourns Inc. 597000 1534+ RES ARRAY 47K OHM 7 RES 8SIP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4308R-101-473LF Semiconductor 20745 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MS-3 0.040 OHM 3% Resistors Through Hole Resistors RES 0.04 OHM 3W 3% AXIAL