Location : Home > C > CAY16-4640F4LF
CAY16-4640F4LF
Share on FacebookShare on Facebook
CAY16-4640F4LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CAY16-4640F4LF RES ARRAY 464 OHM 4 RES 1206 791000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CAY16-4640F4LF RES ARRAY 464 OHM 4 RES 1206 801000 Bourns Inc. 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77083331 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 330 OHM 8SIP
77083331 657894 13+ 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
77083331 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 330ohms 8Pin 2 Isolated SIMEN Electronics Co.,Ltd
77083331 CTS Resistor Products 901200 2015+ RES ARRAY 330 OHM 4 RES 8SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com