Location : Home > C > CAY16-331J8LF
CAY16-331J8LF
Share on FacebookShare on Facebook
CAY16-331J8LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CAY16-331J8LF ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CAY16-331J8LF 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CAY16-331J8LF RES ARRAY 330 OHM 8 RES 1506 686500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8-2176092-2 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 5.49K OHM 0.1% 1/4W 0805
8-2176092-2 IC 56800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-2176092-2 TE Connectivity AMP Connectors 1514500 2015+ RES SMD 5.49K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-2176092-2 TE Connectivity AMP Connectors 784300 1534+ RES SMD 5.49K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
8-2176092-2 TE Connectivity AMP Connectors 879500 2015+ RES SMD 5.49K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com