Location : Home > C > CAY16-271J8LF
CAY16-271J8LF
Share on FacebookShare on Facebook
CAY16-271J8LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CAY16-271J8LF Resistor Networks & Arrays 270ohm 5 Convex 8resistors 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CAY16-271J8LF RES ARRAY 270 OHM 8 RES 1506 687000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CAY16-271J8LF 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161333G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 33K OHM 16SOIC