Location : Home > C > CAY16-223J8LF
CAY16-223J8LF
Share on FacebookShare on Facebook
CAY16-223J8LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CAY16-223J8LF 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CAY16-223J8LF RES ARRAY 22K OHM 8 RES 1506 687500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CR2512-JW-471ELF Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 470 OHM 5% 1W 2512
CR2512-JW-471ELF Bourns 80000 2016+ Thick Film Resistors - SMD 470OHM 1WATT 5 enkaite Electronics Co., Ltd
CR2512-JW-471ELF Bourns Inc. 908100 17+/18+ RES SMD 470 OHM 5 1W 2512 FindCores Electronics Co.,Ltd.
CR2512-JW-471ELF Bourns Inc. 908100 NEW RoHS RES SMD 470 OHM 5 1W 2512 FindCores Electronics Inc.
RC0603FR-07182RL Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 182 OHM 1% 1/10W 0603
RC0603FR-07182RL Yageo 20000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
RC0603FR-07182RL Yageo 850000 2016 603 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RC0603FR-07182RL Yageo 800,000 15+ Thick Film Resistors - SMD 182 OHM 1 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2176092-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 806 OHM 0.1% 1/4W 0805
2176092-9 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 1319600 2015+ RES SMD 806 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 684600 2015+ RES SMD 806 OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 689400 1534+ RES SMD 806 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.