Location : Home > C > CARAS12NM
CARAS12NM
Share on FacebookShare on Facebook
CARAS12NM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
115101-20-60.00 Cable Assemblies Coaxial Cables (RF) CABLE BNC ST PLUG-PLUG RG-59 60"
115101-20-60.00 82 CABLEBNCSTPLUG-PLUGRG-5960 Kynix Semiconductor Hong Kong Limited
115101-20-60.00 Amphenol 1027 CABLEBNCST AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
115101-20-60.00 N/A 14 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
A-SK-KIT3 Kits Obsolete/Discontinued Part Numbers TOOL COAX-FIBRE OPTIC SET
A-SK-KIT3 IC 40320 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-SK-KIT3 NEW 88810 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GA0451 Audio Products Speakers SPEAKER ALNICO 8OHM .2W 45MM RND
GA0451 38054 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
GA0451 CUI Inc 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
GA0451 Semiconductor 21963 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1410960000 Boxes, Enclosures, Racks Box Components CONN END PLATE 12.3MM ORG
145103-01-12.00 Cable Assemblies Coaxial Cables (RF) CABLE SMB R/A PLUG-STR PLUG 12"