Location : Home > C > CA406067R00JS73
CA406067R00JS73
Share on FacebookShare on Facebook
CA406067R00JS73 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CA406067R00JS73 Wirewound Resistors - Through Hole 2.4watts 67ohms 5 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CA406067R00JS73 standard package with RoHS 45450 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS00512R00FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 12 OHM 5W 1% WW AXIAL
RS00512R00FS73 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS00512R00FS73 Vishay Dale 575200 RES 12 OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS00512R00FS73 Vishay Dale 592600 1537+ RES 12 OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.