Location : Home > C > CA3108F14S-7SWBF80
CA3108F14S-7SWBF80
951432-9062206-AR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HDR STR STACK 32POS 2MM T/H
JA3102A-22-23PC-R Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
89898-309A Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Gold 0.100" (2.54mm) Surface Mount
531143-8 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector Gold 0.075" (1.91mm) Through Hole