Location : Home > C > CA3100R22-2SBF80
CA3100R22-2SBF80
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/24FA98AN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
BACC63BP20H41PNH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Self Locking, Shielded
0757830341 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT IPASS R/A 68POS SMD
HLEM4S-1RLF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 4 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.049" (1.25mm) Through Hole
D38999/26WG16PNL/C Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
929852-01-23-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
T37153-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37153-25-0 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37153-25-0 NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0444720255 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole Tin
1827363 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 45¡ã Through Hole
1827363 Phoenix Contact 147310 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1827363 Phoenix Contact 277850 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1718080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER 25A 2POS BK WDU/WDK2.5
1718080000 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1718080000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1718080000 Weidmuller 8000 2012+ JUMPER 25A 2POS BK WDU/WDK2.5 EKT Electronics Co., Ltd
1718080000 Weidmuller 8000 2012+ JUMPER 25A 2POS BK WDU/WDK2.5 SIMEN Electronics Co.,Ltd
3047170 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories END COVER GRAY
3047170 IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3047170 N/A 803 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3047170 Phoenix Contact 287310 2016+ END COVER GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325341-07-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
430600-06-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1327160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories COVER STR RELIEF BLA AH 8P OR
1327160000 Weidmuller 147330 2016+ COVER STR RELIEF BLA AH 8P OR Unitronix Electronics Limited
450-80-214-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
450-80-214-00-006101 Preci-Dip 146990 2016+ CONN HDR 14POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-80-214-00-006101 Preci-Dip 289130 2016+ CONN HDR 14POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-83-316-41-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
123-83-316-41-001101 Preci-Dip 157460 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
123-83-316-41-001101 Preci-Dip 277710 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395320511 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole