Location : Home > C > CA3100F22-2PBF80F0
CA3100F22-2PBF80F0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3106E12S-3SWF80A176 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
KJL3T21N41SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
PV76L14-19P Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
KPTC6F18-32PDMA Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
MS3114P20-41P Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
91-569765-35G Connectors, Interconnects Circular Connectors TVPS00RF-17-35PA W/ PC CON
2M805-001-16M18-5SD Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 5C 5#12 SKT PLUG OM
ACC06E32-5R-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors AC 2C 2#0 SKT RADSOK PLUG
MS3450LS18-11P Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
AIT6-28-1P0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings ER 9C 6#12 3#8 PIN PLUG
75-69224-10P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
FX10A-168P-SV3(93) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 168 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
1-638832-0 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB, Fakra Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
PT07SE-12-3P(025) Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
5-487509-7 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 8 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.100" (2.54mm) Through Hole