Location : Home > C > CA3100E14SA7PF80DN
CA3100E14SA7PF80DN
7-146472-7 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 27POS .100" STACKER
PHG.0K.306.CLLC40 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
MS3108A28-21PW Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 37C 37#16 PIN PLUG
983-6K12-03S6 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
LJT06RE-17-26S-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 26C 26#20 SKT PLUG
MS3102A12S-3SY Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#16S SKT RECP
CTVS07RF-25-20AC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 30C MIXED PIN J/N RECP
65780-014LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole
2-216604-3 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle