Location : Home > C > CA20L14S-2SB
CA20L14S-2SB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DDM24W7S0L4A190 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB STR COMBO 3.05MM HOLE
GTC06A28-84P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 9C 9#8 PIN PLUG
951424-9060806-AR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HDR STR STACK 24POS 2MM T/H
TV07DZ-23-53BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 53C 53#20 SKT J/N RECP
EN3C14F26CX Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
TVPS00RS-13-4PA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 4C 4#16 PIN RECP
983-6SE14-15P6-L Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 15 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
AFD56-14-15PW-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
MS3450W36-15AZ Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 35 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
HLE-112-02-S-DV-A-K-TR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Surface Mount
CA3106E20-27SB03 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
CA3101F10SL-4SBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
142-5304-401 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMA Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Crimp or Solder
191-015-122-001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Press-Fit
1-640429-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 10POS 24AWG MTA156
2102352-1 Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold