Location : Home > C > CA1-DC12V-N
CA1-DC12V-N
Share on FacebookShare on Facebook
CA1-DC12V-N distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CA1-DC12V-N ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CA1-DC12V-N RELAY AUTO 12VDC 1.8MW SCREW MNT 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CA1-DC12V-N RoHS Compliant 38075 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CA1-DC12V-N RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 12V 1000 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LPQ113 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V +/-15V 25V 80W