Location : Home > C > CA06R28-21SWF80
CA06R28-21SWF80
CA3108E20-33SB01 Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
KPT00A16-23PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
CA3106E12S-4SF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
TVP00RW-9-9S-S35AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
97-3108A24-20PX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 11C 9#16, 2#12 PIN PLUG
97-3107A20-15PW-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 7C 7#12 PIN PLUG
DF30FC-24DP-0.4V(82) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 24 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
DF12(3.0)-80DP-0.5V(80) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 80 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
DX30M-68-CV(10) Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 68 Position Two Piece Backshell and Cover Connector Beige 180¡ã Shielded
MS3470W20-39AW Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 39 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
10-72818-12P Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
5-5179233-9 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 180 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold