Location : Home > C > CA06EW10SL-3SBF0
CA06EW10SL-3SBF0
Share on FacebookShare on Facebook
CA06EW10SL-3SBF0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
61500121274 Uncategorized Miscellaneous SE SURFACE DISC 4-1/2" A CRS
61500121274 3M 157129 2015+ SE SURFACE DISC 4-1/2 A CRS Unitronix Electronics Limited
61500121274 3M 87710 2015+ SE SURFACE DISC 4-1/2 A CRS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0637001302 Uncategorized Miscellaneous HANDLE
0846906275 Uncategorized Miscellaneous CONTACT PIN TRW
X12012 Uncategorized Miscellaneous TB100/WHITE COVER MFGR
X12012 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BCM20738A1KFBG Uncategorized Miscellaneous SINGLE-CHIP BLUETOOTH
0332501023 Uncategorized Miscellaneous SG 10 MKD C
521648-2 Uncategorized Miscellaneous POWER RING NUT
1376594-1 Uncategorized Miscellaneous COMPACT FLASH CARD LEVER
0875880002 Uncategorized Miscellaneous 1.27MM DBAY RCPT BTB VT
PYB20-Q24-S12-U Power Supplies - External/Internal (Off-Board) DC DC Converters DC/DC CONVERTER 12V 20W UFRM
FRCIR030-20-19S-F80-VO Uncategorized Miscellaneous CIR 3C 3#8 SKT RECP WALL RM
FRCIR030-20-19S-F80-VO NEW 78310 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
KPTC6E8-4SDDZMB Uncategorized Miscellaneous KPTC 4C 4#20 SKT PLUG
KPTC6E8-4SDDZMB IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KPTC6E8-4SDDZMB NEW 98570 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
KPTC6E8-4SDDZMB NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MDM-15PH003L-F222 Cable Assemblies D-Sub Cables MICRO 15 PIN 18" RBW HIGH TEMP
MDM-15PH003L-F222 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MDM-15PH003L-F222 NEW 99210 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MDM-15PH003L-F222 NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IDSD-03-D-06.00-T Cable Assemblies Rectangular Cable Assemblies 6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")
IDSD-03-D-06.00-T IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IDSD-03-D-06.00-T NEW 97410 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
IDSD-03-D-06.00-T NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MD-50 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder, Crimp Pin Adapter Available Silver
1-206062-6 IC 56080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-206062-6 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
8501 Kits Static Control Kit FIELD SERVICE KIT
8501 Electronics 27181 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
NDFEB 6X10MM Sensors, Transducers Magnets - Multi Purpose Magnet Neodymium Iron Boron (NdFeB) 0.236" Dia x 0.394" H (6.00mm x 10.0mm)