Location : Home > C > CA064C153K5RACTU
CA064C153K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
CA064C153K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CA064C153K5RACTU CAP ARRAY 4CH 0.015UF 50V 1206 1533300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CA064C153K5RACTU CAP ARRAY 4CH 0.015UF 50V 1206 898300 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CA064C153K5RACTU CAP ARRAY 4CH 0.015UF 50V 1206 908300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17100-200 Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories SOLDER POT 200W