Location : Home > C > CA02COME20-2S
CA02COME20-2S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPT6E14-19PYDZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
KPSE06E14-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
MS27466T9B35P Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
FRCIR06R-28-12P-F80-20 Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
2M805-003-07ZNU10-13SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 13C 13#23 SKT RECP OM
97-3108A20-24PZ Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 2#16, 2#8 PIN PLUG
97-3107A22-34SW-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 2#16, 3#12 SKT PLUG
AIT6CGCA12-22-8SC-RDS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 2C 2#12 SKT PLUG
RP13A-12PK-13SC(71) Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 13 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
MS3102R10SL-55P Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
L177HDD78SD1CH4F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
62674-251121 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 25 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount
62674-251121 FCI (VA) 8000 2012+ CONN FPC/FFC 25POS .5MM VERT SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com