Location : Home > C > C967U472MZWDBAWL40
C967U472MZWDBAWL40
Share on FacebookShare on Facebook
C967U472MZWDBAWL40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C967U472MZWDBAWL40 CAP CER 4700PF 300V 20 RADIAL 1531200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C967U472MZWDBAWL40 CAP CER 4700PF 300V 20 RADIAL 780000 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C967U472MZWDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 300volts 4700pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
C967U472MZWDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 300volts 4700pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
C967U472MZWDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 300volts 4700pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com