Location : Home > C > C967U472MYWDBAWL20
C967U472MYWDBAWL20
Share on FacebookShare on Facebook
C967U472MYWDBAWL20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C967U472MYWDBAWL20 Ceramic Disc Capacitors 250volts 4700pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C967U472MYWDBAWL20 Ceramic Disc Capacitors 250volts 4700pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C967U472MYWDBAWL20 CAP CER 4700PF 250V 20 RADIAL 1530800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C967U472MYWDBAWL20 CAP CER 4700PF 250V 20 RADIAL 885400 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C967U472MYWDBAWL20 CAP CER 4700PF 250V 20 RADIAL 904500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.