Location : Home > C > C961U392MYWDBAWL45
C961U392MYWDBAWL45
Share on FacebookShare on Facebook
C961U392MYWDBAWL45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C961U392MYWDBAWL45 Ceramic Disc Capacitors 250volts 3900pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C961U392MYWDBAWL45 CAP CER 3900PF 250V 20 RADIAL 1215600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C961U392MYWDBAWL45 CAP CER 3900PF 250V 20 RADIAL 800200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C961U392MYWDBAWL45 CAP CER 3900PF 250V 20 RADIAL 589300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.