Location : Home > C > C951U332MVWDBAWL35
C951U332MVWDBAWL35
Share on FacebookShare on Facebook
C951U332MVWDBAWL35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C951U332MVWDBAWL35 CAP CER 3300PF 400V 20 RADIAL 695600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C951U332MVWDBAWL35 Ceramic Disc Capacitors 400volts 3300pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C951U332MVWDBAWL35 Ceramic Disc Capacitors 400volts 3300pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
C951U332MVWDBAWL35 SMD 88210 KEMET 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C951U332MVWDBAWL35 CAP CER 3300PF 400V 20 RADIAL 1446800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited