Location : Home > C > C947U332MZWDBAWL45
C947U332MZWDBAWL45
Share on FacebookShare on Facebook
C947U332MZWDBAWL45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C947U332MZWDBAWL45 CAP CER 3300PF 300V 20 RADIAL 1533300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C947U332MZWDBAWL45 CAP CER 3300PF 300V 20 RADIAL 877300 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C947U332MZWDBAWL45 CAP CER 3300PF 300V 20 RADIAL 887300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C947U332MZWDBAWL45 Ceramic Disc Capacitors 300volts 3300pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd