Location : Home > C > C947U152MYWDBAWL35
C947U152MYWDBAWL35
Share on FacebookShare on Facebook
C947U152MYWDBAWL35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C947U152MYWDBAWL35 CAP CER 1500PF 250V 20 RADIAL 1321400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C947U152MYWDBAWL35 CAP CER 1500PF 250V 20 RADIAL 686400 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C947U152MYWDBAWL35 CAP CER 1500PF 250V 20 RADIAL 796400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C947U152MYWDBAWL35 Ceramic Disc Capacitors 250volts 1500pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd