Location : Home > C > C941U332MZWDBAWL20
C941U332MZWDBAWL20
Share on FacebookShare on Facebook
C941U332MZWDBAWL20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C941U332MZWDBAWL20 Ceramic Disc Capacitors 300volts 3300pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C941U332MZWDBAWL20 Ceramic Disc Capacitors 300volts 3300pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C941U332MZWDBAWL20 CAP CER 3300PF 300V 20 RADIAL 1308800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C941U332MZWDBAWL20 CAP CER 3300PF 300V 20 RADIAL 679800 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C941U332MZWDBAWL20 CAP CER 3300PF 300V 20 RADIAL 789800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.