Location : Home > C > C941U332MYWDAAWL40
C941U332MYWDAAWL40
Share on FacebookShare on Facebook
C941U332MYWDAAWL40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C941U332MYWDAAWL40 Ceramic Disc Capacitors 250volts 3300pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C941U332MYWDAAWL40 CAP CER 3300PF 250V 20 RADIAL 1325000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C941U332MYWDAAWL40 CAP CER 3300PF 250V 20 RADIAL 688700 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C941U332MYWDAAWL40 CAP CER 3300PF 250V 20 RADIAL 698700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.