Location : Home > C > C941U332MUVDBAWL40
C941U332MUVDBAWL40
Share on FacebookShare on Facebook
C941U332MUVDBAWL40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C941U332MUVDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 250volts 3300pF 20 Y5V 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C941U332MUVDBAWL40 CAP CER 3300PF 250V 20 RADIAL 1213200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C941U332MUVDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 250volts 3300pF 20 Y5V 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C941U332MUVDBAWL40 CAP CER 3300PF 250V 20 RADIAL 1213200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C941U332MUVDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 250volts 3300pF 20 Y5V 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com