Location : Home > C > C941U152MZWDBAWL20
C941U152MZWDBAWL20
Share on FacebookShare on Facebook
C941U152MZWDBAWL20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C941U152MZWDBAWL20 Ceramic Disc Capacitors 300volts 1500pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C941U152MZWDBAWL20 CAP CER 1500PF 300V 20 RADIAL 1446400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C941U152MZWDBAWL20 CAP CER 1500PF 300V 20 RADIAL 901100 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C941U152MZWDBAWL20 CAP CER 1500PF 300V 20 RADIAL 811100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.