Location : Home > C > C931U222MVWDBAWL40
C931U222MVWDBAWL40
Share on FacebookShare on Facebook
C931U222MVWDBAWL40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C931U222MVWDBAWL40 Ceramic Disc Capacitors 400volts 2200pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C931U222MVWDBAWL40 CAP CER 2200PF 400V 20 RADIAL 900100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C931U222MVWDBAWL40 CAP CER 2200PF 400V 20 RADIAL 1535400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C931U222MVWDBAWL40 CAP CER 2200PF 400V 20 RADIAL 1535400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C931U222MVWDBAWL40 CAP CER 2200PF 400V 20 RADIAL 900100 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.