Location : Home > C > C927U331KZYDAAWL20
C927U331KZYDAAWL20
Share on FacebookShare on Facebook
C927U331KZYDAAWL20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C927U331KZYDAAWL20 CAP CER 330PF 300V 10 RADIAL 785700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C927U331KZYDAAWL20 Ceramic Disc Capacitors 300volts 330pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C927U331KZYDAAWL20 CAP CER 330PF 300V 10 RADIAL 1310700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C927U331KZYDAAWL20 CAP CER 330PF 300V 10 RADIAL 675700 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com