Location : Home > C > C927U331KYYDAAWL40
C927U331KYYDAAWL40
Share on FacebookShare on Facebook
C927U331KYYDAAWL40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C927U331KYYDAAWL40 Ceramic Disc Capacitors 250volts 330pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C927U331KYYDAAWL40 Ceramic Disc Capacitors 250volts 330pF 10 Y5P 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C927U331KYYDAAWL40 CAP CER 330PF 250V 10 RADIAL 1333400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C927U331KYYDAAWL40 CAP CER 330PF 250V 10 RADIAL 698400 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C927U331KYYDAAWL40 CAP CER 330PF 250V 10 RADIAL 808400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.