Location : Home > C > C927U222MZWDCA7317
C927U222MZWDCA7317
Share on FacebookShare on Facebook
C927U222MZWDCA7317 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C927U222MZWDCA7317 CAP CER 2200PF 300V 20 RADIAL 1337000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C927U222MZWDCA7317 CAP CER 2200PF 300V 20 RADIAL 702000 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C927U222MZWDCA7317 Ceramic Disc Capacitors 300volts 2200pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com